.size_count{ display: none!important; }

Jak obléknout miminko na Vánoce?

2023-12-01

Pohodlné oblečení je pro miminko vždy na prvním místě, ale to se stává problémem, když chceme dítě obléknout slavnostně, ne do hezké, ale tuhé uniformy, která mu nedovolí se hýbat, ale s grácií a elegancí, která zajistí pohodlí. Vánoce, zvláště první Vánoce mladého člověka, jsou zvláštním časem, který trávíme s rodinou častěji než obvykle. Tyto okamžiky vyžadují správnou přípravu stolu, vánočního stromečku a samozřejmě slavnostní oblečení pro děti, které zvýrazní výjimečné okamžiky a umožní pořídit pěkné fotografie pro zvěčnění této doby. Pokud nevíte, jak obléknout svou holčičku nebo malého průzkumníka, v tomto článku jsme shromáždili pár tipů, přečtěte si ho.

Vánoční outfit pro miminko

Vánoční obleček pro miminka nemusí být formální oblečení, jako je bílá košilka a tmavě modrý kostýmek. Do stylové kostkované košilky ve vánočních barvách můžete svého drobečka jednoduše obléknout . Formommy nabízí také krásné miminkovské šatičky pro Ježíškovy malé pomocníky na tzv. tartanu, ideální na Vánoce. Nejdůležitější při oblékání dítěte nejen o prázdninách je hrát si s barvami a oblečením a aby bylo dítě oblečeno pohodlně, ne převlečené. Ke stylingu můžete vždy přidat červené punčocháče v barvě sobího nosu Rudolfa nebo bílé ponožky.    

V první řadě kvalita

Toto je text, který znáte z našich předchozích záznamů, nikoli kvantita, ale kvalita . Při výběru veškerého kojeneckého a následně dětského oblečení vybírejte kvalitní bavlnu a další přírodní látky, které jsou hřejivé, ale zároveň prodyšné. Oblečení by mělo zajistit správnou termoregulaci a odvádět vlhkost z těla dítěte a propouštět ji ven. Materiály příjemné na dotek s vysokým podílem bavlny musí být v šatníku miminka a dítěte vždy v popředí. Barevné, často atraktivně vypadající, ale umělé oblečení vede u miminka k alergiím – vybírejte proto vždy kvalitní materiály, jako je 100% bavlna. Pro pohodlí všech našich čtenářů jsme v našem internetovém obchodě shromáždili oblečení od předních polských výrobců jako Mrofi, Makoma, Martex, ale také krásné oblečení a produkty pro maminky naší vlastní značky Formommy. Doporučujeme vám seznámit se s nabídku našeho internetového obchodu Formommy. c z . Všechny zde uvedené společnosti mají příslušné certifikáty jako: Oeko tex Standard 100; Bezpečné pro kojence; přátelský k lidem; Bezpečné pro děti nebo má certifikaci. Což je nejvyšší uznání pro materiál, ze kterého se vyrábí dětské oblečení.      

Co nosit klukovi na Štědrý večer?

Vyberte svému synovi speciální vánoční obleček. Nechte ji zazářit v tomto jedinečném outfitu . Možná červená kostkovaná košile Roger ? Elegantní košilové tělo připomínající tátovy košile. Nebo jedinečné sety z kolekce Natural harmony v atraktivních barvách, ecru , béžová nebo modrá , vše z nejkvalitnějších materiálů, šité s důrazem na nejmenší detaily, aby byly sety pro letošní prázdniny pohodlné a neomezovaly v pohybu. malého dobyvatele.          

Co by měla dívka nosit na Štědrý den?

Pro malé princezny v kojeneckém věku nabízíme krásné vánoční šatičky a body, které jsou šik, elegantní a především pohodlné. Kostkované dětské šatičky v červené, zelené a černé barvě nesmí chybět v šatníku malé slečny. Představujeme vám šaty Pole s klasickým vánočním károvaným vzorem a jedinečné šaty Gloria zakončené krásnou krajkou. Mimořádně roztomile může vypadat i malá holčička v kolekci Stars s jemnými hvězdičkami. Vánoční kolekce od Makoma obsahuje jedinečné produkty, které nejen krásně vypadají, ale v případě nejmenších miminek umožňují v případě potřeby rychle a snadno přebalit nebo přebalit dítě.        

Správná teplota

Pokud nechcete, aby vaše dítě prochladlo nebo se přehřálo, což samozřejmě vede k nemocem, určitě si dejte pozor na teplotu místnosti, kde se bude štědrovečerní večeře konat, a vždy volte oblečení odpovídající teplotě. Přehřáté miminko se nebude cítit dobře a dá to nejspíš najevo podrážděností a pláčem. Pokud je v místnosti teplota nad 20 stupňů, bude nejlepší, když vaše dítě nenosí tlustý svetr, i kdyby měl sebekrásnější vánoční vzory. Vyplatí se oblékat miminko ve vrstvách, aby  bylo možné z miminka v případě potřeby sundat vnější vrstvu oblečení.

Pojďme si to shrnout

Prázdniny jsou pro nás, ale i pro nejmladší členy rodiny, výjimečným časem. Při oblékání miminek na štědrovečerní večer je třeba pamatovat na vyvážení vzhledu vánočních oblečků s tak důležitým pohodlím dítěte. Ať jsou pro vás všechny všechny svátky, včetně Vánoc, šťastné a úspěšné!

Na konci tohoto příspěvku vás chci jako vždy ujistit, že starat se o to, co si koupíte a jak o sebe v těhotenství pečujete, a také o to, zda budete dobrou matkou, znamená, že už jste tou nejlepší matkou v svět.

Doporučené stránky

pixel