.size_count{ display: none!important; }

Jak obléknout miminko v zimě na procházku, aby mu nebyla zima?

2023-11-24

Je čas podívat se blíže na to, co se děje, to je vše, co se děje, a to je to, co se děje. Na konci dne potřebujeme vědět, co jíst, co jíst, co jíst, co jíst, co jíst v chladném dni. Nechci, aby mu bylo moc horko, ale také nechci, aby mu byla zima. Procházky s miminkem by měly být běžnou součástí vašeho denního režimu. Je čas se o sebe postarat, ale důležité je zůstat zdravý a zdravý – je to dobré pro vaše zdraví, je to dobré pro váš imunitní systém, je to dobré pro vás a vaše zdraví. Tímto způsobem se blíže podíváme na to, co se děje a co se děje v zimě.

Kvalita jako vždy

Zabalíme to nějakou kvalitou, ale kvalitní . Mezitím se postaráme o vaše zdraví a bezpečnost a následně se o něj postaráme , ale také se o něj postaráme. Je na čase zkontrolovat termoregulaci a pohlídat si ji. Je třeba dbát na tepelnou izolaci, která bude odvádět teplo z interiéru. Látky, které skvěle fungují, když jedí venku chladno, jsou bambusová, merino vlna a vysoce kvalitní bavlna. První dva materiály mají antibakteriální účinek a protiplísňové vlastnosti.

Jak obléknout miminko v chladném dni?

Je to jen otázka jednoho ducha. Miminka nám neřeknou, co potřebuje, a musíme to mít hotové. Zlatá střední cesta je pod námi někde mezi obecně uznávanými pravidly a reakcemi, které budete u svého miminka zobovat.

Jak obléknout dítě do kočárku v zimním dni

Domníváme se, že v případě nejmenších miminek je třeba dodržet jedno základní pravidlo - protože je miminko umístěno v kočárku, zůstává delší dobu nehybné, vyplatí se jim proto obléknout o jednu vrstvu oblečení více než co my, rodiče, máme na sobě. Pamatujte také, že pro dítě, které neustále lže, je nejdůležitější pohodlí a pohodlí. Ujistěte se, že oblečení vašich dětí má měkké švy a nemá zbytečné knoflíky, zipy nebo dráždivé visačky. Novorozence a mladší kojence oblékáme do tzv cibule . Pokud je venku mráz, oblečte dítěti bavlněné body s dlouhým rukávem , úbory na spaní a pohodlné punčocháče nebo úbory na spaní. Další vrstvou může být bavlněná tepláková souprava . Samozřejmostí jsou zimní nezbytnosti, tedy zimní čepice , rukavice na tlapky a teplý spací pytel do kočárku .

Při oblékání vašeho drobečka na zimní procházku věnujte zvláštní pozornost místům, která rychleji ochlazují, tedy hlavičce a nožičkám. Na nohy si nejprve navlékněme ponožky a poté si oblečeme již dříve zmíněné spacáky a overaly se sepnutýma nohama. Ke kotníčkovým botám můžete nosit i zateplené šortky s vysokým pasem. Na hlavu můžeme dát i kuklu, která ochrání i krk. S úspěchem můžeme vybírat i šátky nebo šátky z pěkných materiálů, které u dítěte nealergizují.

Zkontrolujte krk svého dítěte

Jak při procházkách, tak i doma se vyplatí rozvíjet reflex ke kontrole krku vašeho dítěte. Toto je část těla, která o vnímané teplotě prozradí nejvíce. Pokud si všimnete, že má váš drobeček zpocená záda, příště ho oblékněte do trochu světlejšího oblečení. Pokud je však miminku na krku zima, bude nutné nosit teplejší oblečení. Samozřejmě neexistuje žádné zlaté pravidlo ohledně toho, co si obléknout do konkrétní venkovní teploty. Jeho vjem ovlivňují i ​​další faktory, jako je vítr nebo déšť. Podle našeho skromného názoru je tedy nejlepší způsob, jak to udělat, dotýkat se krku dítěte.

Dítě reaguje rychleji, například pláčem, pokud je příliš chladno, než když je příliš horko, proto své ratolesti, novorozence i kojence, sledujte, ať vám tyto změny neuniknou. Je lepší, aby vaše dítě bylo trochu chladnější než příliš horké. Pomalé otužování dítěte ovlivňuje jeho imunitu

Starší děti

U starších dětí jsou pohybově aktivnější než které kojenci, emusíte pravidlo dodatečné vrstvy na žárovku aplikovat. Pokud se v oblečení cítíte pohodlně, oblékněte podobné a své dítě. Bavlněné body, punčocháče nebo dupačky s mikinou a kalhotami nebo pohodlnou teplákovou soupravou a teplou bundu či overal. Nezapomeňte na doplňky, jak je čepice, rukavice a šály.

Dovolte mi pochopit tento úryvek:

  • Dětské oblečení by mělo být ze vzdušných přírodních materiálů as je 100% bavlna a nemělo by dítě omezovat v pohybu.
  • Oblečení miminka musí reagovat na okolní teplotu a následně jej připravit a následně použít pod  
  • Chcete-li zkontrolovat, zda je dítěti zima, použijte ruku na krk, nikoli na ruce nebo nohy : 

Teplý a suchý krk – vše v pořádku
Studený nebo studený krk – přidejte lak oblečení; 
Horký a zpocený krk - sundejte vrstvu a štyri, zda není celé dítě zpocené natolik, že je potřeba ho přebalit. 

  • Čepice nebo jiná pokrývka hlavy - jako v chladných dnech, jako chráněná prudkým sluncem
  • Zlaté pravidlo - o jednu vrstvu více než vy . Pokud tedy v těchto specifických podmínkách cítíte tepelný komfort, měli byste novorozenci a kojenci obléci o jednu vrstvu více než sebe. Toto pravidlo neplatí pro teplé a horké dny

  • Starší miminka a děti oblékáme stejně jako sebe, protože se stále více hýbou a nepotřebují další oblečení

  • Oblékat se jako cibule – je mnohem jednodušší si něco svléknout, než si to v případě potřeby obléknout a teplota v zátylku ukáže, že je příliš teplo

  • Novorozenci a kojenci nenosí boty. V chladných dnech postačí teplé dětské ponožky nebo deka , v zimě nejlépe kombinéza s nánožníky nebo spací pytel.

Všechny články popsané v článku a mnoho dalších doplňků pro miminka, děti a pro vás, milí čtenáři, jsou k dispozici v našem internetovém obchodě Formommy. část

Pamatujte, že je pro nás nejdůležitější vaše blaho a blaho vašeho miminka, takže v případě jakýchkoliv dotazů vám naši poradci vždy pomohou e-mailem nebo telefonicky.

Na konci tohoto příspěvku vás chci jako vždy ujistit, že starat se o to, co si koupíte a jak o sebe v těhotenství pečujete, a také o to, zda budete dobrou matkou, znamená, že už jste tou nejlepší matkou v svět.

Doporučené stránky

pixel