.size_count{ display: none!important; }

Kdy je ten správný čas vrátit se po porodu k sexu?

2024-05-06

Mnoho informací o budoucnosti dítěte souvisí s posledním trimestrem vztahu. Souvisí s hormonálními změnami, ke zvýšení povědomí o strachu z porodu. Po narození miminka, až opadnou silné emoce a narodí se mládě, se se situací smíří.

Kde je bezpečné zotavení po porodu? Jak zhodnotit své peníze?

Pomohu vám tak po porodu sexuálního života. Pojďme si promluvit o tom, co jsme se o tomto tématu dozvěděli. Začněme od začátku...

Kontakt a šestinedělí

Po porodu se budete muset o porod postarat, aniž byste se mu museli věnovat. Poporodní období obvykle trvá 6 týdnů a to je období, kdy žena potřebuje po porodu regeneraci. To znamená, že může být používán různými způsoby, v závislosti na průtoku krve, ztrátě energie, slabosti a změnách v těle. Pohlavní styk se v porodním období doporučuje, protože existuje riziko. Kromě toho se perineum a rána v děloze must have zcela zahojit a zregenerovat.

Po skončení poporodního období maminka absolvuje gynekologickou prohlídku. Po ukončení léčby si ji pacient bude moci prohlédnout a poté se na ni podívat blíže.

O jaké sexuální problémy se musíme po porodu starat?

Problémy se sexem po porodu se dají vyřešit, vaginální suchosti , zvláště když kojíte. To je způsobeno změnami hladiny hormonů a estrogenů. Není potřeba, aby vám estrogen pomohl zůstat po porodu hydratovaná, takže lépe porozumíte svému zdraví a pohodě po porodu. Zde je to, co musíte udělat se svým hydratačním gelem, pesarem a krémy, které vám pomohou zlepšit hydrataci a elasticitu pochvy. Můžete zkusit prodloužit předehru a vybrat si polohu, ve kterých můžete nastavit změnu pohybu a hloubku průniku, což nepohodlí a bolest. Tak to funguje a jak to funguje a jak to funguje a minimalizuje se riziko.

Snížená hladina estrogenu musí být také schopna zvýšit elasticitu po porodu, což může mít vliv na partnera v důsledku pracovní síly. Je to všechno o sexu se svým tělem a dobrém orgasmu. nezapomeňte, že všechny tyto negativní pocity budou postupně snižovat, až po ukončení kojení úplně vymizí, protože pak se hormonální rovnováha vrací do normálu. Existují různé metody a techniky, které lze použít ke zlepšení pohodlí vagíny a elasticity vaginálního kontaktu. Hodně trpělivosti, komunikace s partnerem a experimentování s různými metodami léčby po porodu .

Spousta z nás po porodu má v životě po porodu spoustu peněz , musíme se o ně po porodu postarat a pak se o ně postarat. Dad single-duchá cvičení pomáhají obnovit elasticitu a kondici svalů, což může přispět ke zlepšení pohody a pohodlí při kontaktu po porodu.

Co vás čeká dál a co se děje . Kojení je pro ženu velká námaha, navíc jsou tu bezesné noci, zaměření na potřeby miminka a další povinnosti v domácnosti. Hormonální prolaktin během laktace může způsobit snížení libida. Není divu, že večer mladá maminka místo pomyšlení na intimnosti hned usne.

Jak mohu vzít tuto situaci v úvahu?

Řešením této situace může být delegování částí povinností na další členy rodiny – partner nebo starší děti. Je dobré se pořádně podívat na své zdraví, aby se mohlo trochu zregenerovat. Hledám energii na konci dne, nějaký čas strávím třeba na partnerovi. ráno.

Některé z nás se po porodu vyhýbají pohlavnímu styku kvůli nespokojenosti se svou postavou . Někdy může způsobit nepohodlí také vytékání mléka z prsů. Tělo se během 9 měsíců těhotenství mění, takže neočekávejte, že se za pár týdnů vrátíte ke svému vzhledu před těhotenstvím. Je důležité přijmout sama sebe a upřímně mluvit s partnerem o svých pocitech a obavách.

Dalším problémem může být spánek miminka v ložnici rodičů . To může způsobit, že se rodiče během intimity cítí nepříjemně, protože se obávají, že svého malého rozdrtí nebo že je sleduje. Pohyb nebo pláč dítěte může narušit intimní atmosféru. V takové situaci si můžete zvyknout nebo se přesunout do jiné místnosti. Je přirozené, že si bolest a námahu při porodu pamatujete, a proto se můžete bát vrátit se k styku ze strachu z dalšího těhotenství.

Pamatovat si! Asi je to kvůli antikoncepční metodě

je důležité si pamatovat, že před menstruací musíte ovulovat, abyste po porodu mohli zůstat v kontaktu.

Kojící matky mohou těžit z:

  • kondomy

  • unisložkové antikoncepční pilulky

  • nitroděložní tělíska

Maminky, které nekojí, mohou použít jakukoli antikoncepční metodu, kterou pomůže vybrat gynekologa.

Po čase strach ze sexu po porodu neovlivňuje vaše libido, nepomůže vám ani gynekolog, sexuolog nebo psycholog. Partneři by si také byli vědomi svých obav, obav a možných lží. K sexu byste nikoho neměli ani sebe nutit, ale vyhýbání se tématu řešení nepřinese. Čím déle budete čekat, tím obtížnější bude překonat strach nebo se vypořádat s komplexy.

Je čas podívat se blíže na to, co se děje, a pak se s vámi brzy spojíme. Sex může udělat, udělat radost a ještě jednou mezi partnery, což umožní být nejen rodičům, ale i milenci. a to je vám samozřejmě přejeme.

Zde vám doporučujeme prohlédnout si naši nabídku dámského a jemného spodního prádla i pro kojící maminky, které vám jistě pomůže odbourat bariéry a udělat první kroky ke spokojenosti se sexuálním životem.

Doporučené stránky

pixel