.size_count{ display: none!important; }

Láhev na rozloučenou – co dál, nevylévající se kelímek nebo láhev na vodu?

2023-08-18

Když přijde čas rozloučit se s vaší milovanou lahví, může to být pro rodiče a dítě docela těžké. Pití mléka z lahvičky připomíná miminku sání prsu a s tím je spojeno bezpečí, klid a blízkost maminky. Proto není divu, že se děti zdráhají vzdát pití z láhve. Když však bude batoleti rok, měli byste ho začít odnaučovat od jeho milované lahvičky :) a postupně ho učit pít z hrnečku. Pamatujte, že čím déle budete čekat s odložením lahvičky, tím obtížnější bude pro vaše miminko zvykat si na nové věci, až bude starší. A to vše proto, že roční dítě je příjemnější než dvouleté batole a poté, co se také začnete učit chodit, chápat a další zábavné věci související s vývojem, bude pro vás snazší rozptýlit dítě.

V tomto příspěvku se vám pokusíme představit různé typy hrníčků, lahví na vodu a další vychytávky na pití užitečné v tomto zajímavém období vývoje dítěte

Nerozlévajíci se pohár

Nerozlévací kelímek , like název napovídá, nedovolí, to tekutina při naklonění vytekla. Nevylévací hrnek máustek, se kterým se po vyklopení vytéká, takže dítě nemusí napoj sedět a může pít samo bez obav, že se rozlije nebo rozlije tekutinou hork. Typy hrnečků pro miminka jsou na trhu k dostupné v mnoha barvách a barvách, pouze jedna pohromadě může být nová firma pro malého človíčka. Pokud svému dítěti umožníte volit samostatně, s větší pravděpodobností bude nová nádoba používat a nácvik pití bude single-minded záležitosti. Tréninkový hrnec je oblíbenou křelou postavičkou nebo v krásné barvě usnadňuje vašemu dítěti učení se pít.Za vzhledem stojí a tvar hrnku na pití - třes hrnku dítěte by mělo být nadné a hodlné a některé hrnky bohužel nemají speciální ucho, kwůli, které mohou být z rukou. Dobrý hrnek by měl být bezpečný a po ruce – a za to dbejte a rozhodnutí o výběru prvního hrnku nechte na dítěti kvůli barvě nebo potisku své oblíbené postavičky. Výběr na trhu je velmi velký a získáte tak, že nádobí bude funkční a záruka dítěte zhodnotí.

Dětská láhev

Další možnosti jsou k dispozici pro vodu pro dítě. Musíte také pamatovat na to, že nemají vodu , takže mohou pít i pouze studené nápoje. Je to skvělá nabídka pro 2leté děti, které tráví více času venku a mají vyvinutý úchopový reflex. Tvar lahve na vodu připomíná láhev, také si zvyknout na ni batole by pro vás nemělo být příliš obtížné. Menším dětem bude k pití pohodlnější láhev na vodu s brkem jako držadly, což je občas vyměnit za sportovní láhev. Láhev na vodu bude vhodnou volbou zejména pro rodiče, který je aktivní přes den, protože získá nádobu, která je šikovnější než láhev. Těsně uzavřená láhev na vodu navíc zakazuje pronikání prachu, nečistot nebo jiných nečistot dovnitř - which can be on bradavce láhve nebo on náustku hrníčku. Vlastnictví dobrého kojeneckého hrnečku a dalších předmětů s nimi souvisejících se třeba podívat na každou chvíli, kdy plánuji přes den cestovat a za nějakých okolností předmět používat.

Tréninkový oheň

Počáteční alternativou káhvi na vodu může být tréninkový kelímek, což je kombinace hrnku a láhve na vodu. Dobré sluchátko má jako obyčejné ucho, které umožňuje batoleti dosáhnout k uchu, a speciální sluchátko, díky kterému je možné je používat samostatně, bez obav, že sluchátko vypadne z ruky nebo že batole je dá někam, kde budeš usínat na nose. Některé děti se obtížně učí pít hadičkou, a proto je tento první šálek skvělým řešením. Na podzim pak uděláte jako obvykle rychlost a takhle se narodí váš malý potomek vašeho zlatíčka.

Neobvyklá tritanova láhev

Naučit se pít pro dítě pak může být zábava, přičemž vlastnosti dobrého hrnečku pro kojence a starší dítě by měly být co nejvíce přizpůsobené jeho vývoji a vašemu životnímu stylu. A de vám rádi představili neobvyklou láhev na vodu pro větší děti, která navíc usnadňuje pití brčkem a ochránci ji před ušpiněním, a to je tritanová láhev . Táta skvělá nabídka vedle inovativní b.box láhev na vodu , což je láhev / hrnek na pití s ​​​​brčkem pro starší děti, která je také sikovná, straight a velmi bezpečná. Láhev na vodu tritan b.box je skvělým řešením pro děti i rodiče a je k dostání v našem online nákupu.

Co je to tritan?

Tritan je materiál nové generace, který jej dokonale kombinuje s úplnou alternativou k výrobě plastů. Poté, co je léto dokonalé, je v cestovním ruchu pojata jako materiál, ze kterého je vyrobena tak, aby byla lehká, odolná lahve na vodu, lahve na vodu a nádobí. Produkty Tritan jsou zcela bez:

 • BPA, BPS (a další bisfenolické sloučeniny),   

 • Ftaláty, halogeny    

 • Siro, duše    

 • olovo, rtuť,    

 • Kadmium, šestimocný chrom.

Nejen bezpečnost má vliv, který vyrábíme a poté i používáme, používáme tritanové produkty.

Proč se vyplatí dosáhnout po lahvi na vodu a tritanových produktech?

 • Je odolný – díky objemu prodlužuje životnost příslušenství a snižuje množství odpadu

 • Je velmi odolný - odolný proti rozbití a narazu. Ideální alternativa ke sklu, zejména v turistických výrobcích nebo výrobcích zrozených pro kojence a děti;

 • Je průhledný - as sklo - což se rozhodně odlišuje od plastových výrobků

 • Je lehký – a to je neocenitelná vlastnost, pokud hledáme hrneček nebo láhev na vodu pro dítě

 • Tritan doplňky lze sterilizovat a plnit horkou vodou, můžete je čistit běžnými čisticími a dezinfekčními prostředky

 • Nereaguje s jídlem a pitím;

 • je funkční - kelímky, lahve, nádoby nebo nádoby vyrobené z tritanu lze plnit libovolnými potravinářskými výrobky, stejně jako ty ze skla;

 • Je odorless a chuti – nemění chuť a vůni pití a jídla;

 • Výroba Tritanu je nezávislá a bezpečná, což je další neocenitelná výhoda, pokud si chcete pořídit láhev na vodu s brčkem pro malé dítě

Jaký vybrat tréninkový pohár nebo láhev na vodu?

Stejně jako všichni poslední a odvykání miminka od láhve se musí snažit po těch malých. Podle nás se na začátku můžete s dítětem domluvit, že svůj první hrníček začne používat střídavě s lahvičkou a pomalu bude čas se rozloučit. Díky tomu batole neztratí pocit bezpečí a pokud se mu polućime presentovat zbavování se lahvičky jako určitou propagaci a vyšší pódium nebo příklad staršího bratra, určitě to udělá snáze a ochotněji. Pokaždé, když žiju s dobrotou a svým bezpečím a zapomenu, že mám právo být sám, vyrostu v takové ráno. Proto, as jsme psali výše, je dobré nechat batole vybrat první hrneček, který dítě naučit pít. Podle nás se žádné dítě nevzdává za něco, co mu přijde méně atraktivní.Děti mají stejně vyvinutý myslím pro estetiku jako my dospělí a nikdy na to nezapomeneme. Jeho potomci nic nevnucují, protože ničeho nedosáhneme a účel procesu se nezmění a úprava hřiště nebude brzy a jednoduché záležitosti.

Ve Formommy find different kelímky on pití a lahve na vodu pro děti, a pokud si nevíte rady, jaký tréninkový hrnec či láhev na vodu vybrat, naši poradci jsou vždy připraveni help.

Vřele také doporučujeme všem, co potřebujete pro každodenní hygienu a péči o vás a vaši batole.

Na závěr tohoto příspěvku vás chci jako vždy ujistit, že se postarám o to, co koupíte a jak na sebe v těhotenství pečujete, a také, že se moje strachy ukáží jako dobrá matka, vím, že jste dobrá matka tě. svět.

Doporučené stránky

pixel