.size_count{ display: none!important; }

Nákup dětského kokonu

2023-07-24

Dětská kukla je ve skandinávských zemích již několik desítek let velmi známý produkt, u nás je to však stále docela nová móda. Dětské hnízdo v Polsku se objevilo před pár lety a nenávratně ukradlo srdce mladých matek. Kokon pro miminko milovali rodiče i miminka. Měkké hnízdečko pro miminko se rychle stalo jedním z výbavových bodů miminka. v tomto příspěvku vám řekneme, jaký může být kokon pro vaše dítě a co je na něm neobvyklé.

Kokon zvaný dětské hnízdo

Kokon pro miminko připomíná ponton - skládá se z matrace a měkké trubky, která zabraňuje vykutálení miminka zevnitř. Kokon je pro miminko bezpečným útočištěm, ochrání ho před rozdrcením, zabalí a zajistí klidný spánek a také usnadní pečovatelské činnosti, protože je perfektním řešením, když nemáte po ruce přebalovací pult a miminko potřebuje neustále přebalovat. Dokonalý kokon udržuje miminka v teple a bezpečí, když spí s rodiči. Dítě spí v oploceném, bezpečném prostoru a je chráněno proti přimáčknutí, válení, nárazu o tvrdou opěrku hlavy, zabloudení pod peřinou. Rodiče díky tomu spí klidněji a jsou odpočatější. Doporučuje se rodičům, kteří plánují spát s kojencem ve společné posteli. Od prvních dnů života bude vašemu miminku poskytnuto pohodlí a bezpečí. Díky tomu je dobrovolně vybrán a doporučen rodiči.

Jako vždy se budeme opakovat, zaměřte se na kvalitu

Kojenec ležící a spící v kokonu v něm stráví několik hodin denně, proto se vyplatí mu poskytnout pocit bezpečí. Použití kokonu znamená, že vnější látka kokonu má přímý kontakt s dětskou pokožkou. Proto by měla být z materiálů, které novorozence bezpečně zabalí a zajistí správnou cirkulaci vzduchu, aby pokožka miminka mohla dýchat a miminko se nepotilo. Nejlepší jsou samozřejmě 100% přírodní látky bez jakýchkoliv příměsí: bavlna, bambusová viskóza, len nebo minky bavlna. Povinné s certifikátem Oeko-Tex.

Jak dát dítě do kokonu?

Za prvé, vždy pamatujte, že nenechávejte své dítě bez dozoru v kokonu nebo dokonce na jakémkoli jiném místě, které se nám zdá bezpečné. Své dítě do ní na pohovku pohodlně neposadíte, počítejte s tím, že vysoké okraje zabrání pádu .

Kokon ve Formommy

Kokony jsou k dostání od mnoha výrobců, liší se střihem, konstrukcí i materiálem. Každý z těchto faktorů ovlivňuje komfort používání produktu. Kokon pro novorozence se obvykle kupuje jednorázově, proto se vyplatí vybrat takový, který bude přizpůsoben potřebám dětí a očekávání rodičů. S ohledem na vaše pohodlí najdete v nabídce Formommy dokonalý  kokon pro miminko, který poskytne bezpečný prostor při spánku i hraní. Které splní roli, kterou jste si pro něj představovali.

Baby Nest - Funkce

  • Spát v posteli rodičů, protože poskytuje dítěti vlastní prostor, chrání před válením

  • V dětské postýlce, protože chrání před nárazy na dřevěné příčky, pomáhá při pokládání na bříško nebo na bok, tedy do polohy, ve které by miminka měla spát prvních pár měsíců života.

  • Místo a jako dětská přikrývka, protože dobře obepíná a zároveň zajišťuje bezpečnost a další prostor, který je nutný například při rozsáhlém plenkování

  • Položený na koberec/podlahu nahradí podložku nebo houpačku - dítě můžeme vzít všude s sebou; silná, prošívaná netkaná textilie poskytuje měkkost

  • Ideální pro cestování ,  dává dítěti pocit vlastního prostoru, dokonce i v cizím prostředí; Miminka mají svou vlastní přenosnou postýlku bez ohledu na to, kde spí

  • V kočárku je to doplňková matrace, zabalí, tlumí nárazy

Ověřte si ještě dnes, jak můžete hnízdečko pro miminko plnohodnotně využít ke krmení nebo jiným činnostem? Podívejte se na měkkost a pohodlí bavlny Minky.

Suma sumárum, hnízdečko pro naše děti je pěkný výrobek , který vám bude sloužit od prvních dnů života. Je to pohodlné a bezpečné místo, kde vaše batole najde bezpečný prostor a vy budete mít jistotu, že děláte vše pro to, aby bylo vaše dítě šťastné a v bezpečí.

Přemýšlíte o dárku pro budoucí či mladou maminku a její dítě na miminko? Všimněte si, že bezpečný kokon zvaný hnízdečko miminka může být hned váš. Stejně jako měkká, roztomilá deka nebo roztomilý organizér do postýlky s mnoha kapsami na pečující doplňky a oblíbená chrastítka nebo kousátka.

Vaše pohoda a pohodlí jsou pro nás nejdůležitější. Prohlédněte si naši nabídku ještě dnes – doprava zdarma od 200 PLN. Jsme partnery Big Family Card, na každý nákup mají držitelé KDR slevu 10 %.

Na závěr tohoto příspěvku vás chci jako vždy ujistit, že starat se o to, co si koupíte a jak o sebe v těhotenství pečujete, a také to, že máte obavy, zda budete dobrá máma, znamená, že už jste nejlepší mámou na světě

Doporučené stránky

pixel