.size_count{ display: none!important; }

Vyplatí se investovat do těhotenských halenek?

2023-11-07
Vyplatí se investovat do těhotenských halenek?

Halenka, tričko, bavlněná trička -  Pohodlné střihy a oblečení, které nás provází po celá léta, od dětství až po stáří. Není důvod, proč se v těhotenství vzdávat svých milovaných triček.

Těhotenské halenky  nejsou natahovací, stará trička jsou v dnešní době krásné kolekce stvořené pro těhotné, ale jedna po druhé....

Pamatujte – těhotenské oblečení není oblečení, které nosíte vždy jen ve velikosti XXL

Já vím, já vím, psali jsme o tom v minulém blogu, ale zopakujeme to do nevolnosti :)

Těhotenské oblečení dnes zahrnuje pohodlné a módní střihy těhotenských halenek, těhotenských kalhot, šatů, těhotenských tunik, košil... atd., tedy vše, co jste nosili před těhotenstvím, nyní určitě najdete. Najděte si oblečení pro své těhotenské dobrodružství a styl, který vám vyhovuje.

Jaký je rozdíl mezi těhotenskou halenkou a halenkou, kterou jste nosila před těhotenstvím?

Těhotenské oblečení je speciálně vyrobené oblečení pro těhotné ženy. Jeho úkolem je chránit vás i vaše miminko v těhotenství a přizpůsobit se vašemu tělu, když vám bříško poroste. Kalhoty , letní těhotenské halenky, legíny a šortky  mají všitý speciální těhotenský panel , který se přizpůsobí rostoucímu těhotenskému bříšku.      

Těhotenský panel  - jedná se o pružný pás materiálu s vysokým pasem, který sahá až k bříšku a zajišťuje dokonalé přizpůsobení se měnícím se postavám a těhotenskému bříšku v každé fázi těhotenství.

Na co si dát pozor při nákupu těhotenské halenky?

V první řadě věnujte pozornost materiálu, ze kterého je oblečení vyrobeno. Je důležité, aby oblečení bylo kvalitní, protože vaše tělo je extrémně citlivé, a také by mělo být pružné, aby vám sedělo od začátku těhotenství a sloužilo dlouho, tedy od prvního do třetího trimestru. . Při nákupu  elegantních těhotenských halenek  navíc dbejte na to, aby měly speciální výstřihy nebo skryté zipy, které vám usnadní diskrétní krmení miminka po porodu. 

Těhotenské oblečení, formommy oblečení na krmení

Takže shrnuto, podívejte se na:

  • jak strečové jsou těhotenské halenky  - je šance, že je využijete od prvního do třetího trimestru?

  • zda mají těhotenský panel  - poroste s bříškem

  • mají univerzální barvu : takovou, která se bude hodit k maximálnímu počtu příležitostí ve vaší práci, například na obchodní jednání, ale i na každý den

  • zda se hodí pro speciální příležitosti a zda jej můžete sladit s co nejvíce oblečením, které již máte.

  • zda vám usnadní každodenní činnosti a následně krmení

Těhotenské halenky pro každou příležitost

 Elegantní a jednoduchá těhotenská halenka s dlouhým rukávem se bude skvěle hodit na podzim či chladnější dny, bude se vám hodit za každé situace, je to nyní váš nejlepší „kamarád“. Halenka Edyta  z kolekce Formommy je pohodlným řešením, které můžete kombinovat s kalhotami , legínami  nebo nosit pod tuniku. Elegantní těhotenské halenky se přizpůsobí vaší postavě a poskytnou vám pohodlí při každodenních činnostech i při kojení.  

Zůstaňte v pohodlí se 100% bavlnou

Těhotenské halenky musí poskytovat pohodlí vám i vašemu miminku při kojení, proto věnujte zvláštní pozornost tomu, zda vám sedí po celou dobu těhotenství a zda jsou vhodné pro všechna roční období. Mezi nejnovější trendy těhotenského oblečení patří módní střihy a barevné oblečení, nejlepší úplety a 100% bavlna.  Pohodlí trička - vzhled elegantní halenky - to jsou přednosti,  které nemohou chybět ve vašem šatníku.

Těhotenská halenka, která chrání těhotenské bříško

V těhotenství vybírejte sady oblečení, které se vám líbí od prvních dnů těhotenství a které se přizpůsobí vašemu rostoucímu bříšku. Halenky s krátkým rukávem, těhotenská trička a mikiny , které můžete nosit ke kalhotám Ada  v chladnějších dnech, nebo v létě ke krátkým těhotenským šortkám. Kalhoty jsou pohodlným řešením s těhotenským panelem, který se jistě přizpůsobí vaší postavě a padnou vašemu rostoucímu bříšku i jakékoli těhotenské halence ve vašem šatníku.     

Pamatujte, že halenky pro těhotné nejsou vyhozené peníze, jsou investicí do zdraví a bezpečí vás a vašeho miminka.

 Ve Formommy máme vše, co jako matka potřebujete

Elegantní halenky pro těhotné
Těhotenské kalhoty, těhotenské legíny
Kojící košile
Kojící podprsenky
Poporodní doplňky

Na konci tohoto příspěvku vás chci jako vždy ujistit, že starat se o to, co kupujete a starat se o to, zda budete dobrá matka, znamená, že už jste nejlepší matkou na světě.

Doporučené stránky

pixel