.size_count{ display: none!important; }

Smyslové hračky

Děti poznávají svět prostřednictvím svých smyslů. Právě hmatem, ochutnáváním nebo posloucháním různých zvuků batolata uspokojují svou zvědavost ohledně světa a také rozvíjejí různé dovednosti. Jako rodiče můžeme vývoj svých dětí podporovat mnoha různými způsoby. Jedním z nich je poskytnout jim praktické hračky, které pozitivně ovlivní jejich vývoj. Podívejte se nasmyslové hračky pro miminka a starší děti, které najdete v naší nabídce!

Smyslové hračky jako pomůcka pro rozvoj dítěte

Všechnysmyslové vzdělávací hračky, které stimulují smysly dítěte, jsou prospěšné pro jeho rozvoj. Především poznávání nových textur nebo zvuků udržuje zájem batolete, takže senzorická hračka neskončí po pěti minutách v koutě, ale naopak si s ní dítě bude rádo hrát. Nezapomeňte, že zejména děti vkládají do úst mnoho hraček, proto věnujte pozornost materiálům, z nichž jsou senzorické hračky vyrobeny, a vybírejte pouze ty testované a bezpečné.

Senzorické hračky jsou prospěšné pro všechny děti. Doporučují se však zejména dětem s autismem jako podpora při terapii. Takové batole může mít vývojové problémy a potíže s osvojováním nových dovedností a tyto hračky mu mohou poskytnout podporu.

Senzorické hračky - trénink jemné motoriky

Jednou ze senzorických hraček, které najdete v naší nabídce, je speciální silikonová podložka, která imituje bublinkovou fólii. Existuje důvod, proč i dospělí milují děrování bublin - pro všechny, včetně těch nejmenších, je mačkání bublin relaxací. Pro děti je to navíc skvělá příležitost k procvičování jemné motoriky. Senzorické hračky pro děti, kde batole musí něco tlačit/posouvat, zlepšují obratnost dětských rukou. S hračkou, jako je tato antistresová podložka, si můžete hrát společně se svým batoletem!

Hračky jsou jedna věc, ale jako součást výbavičky se vám bude hodit i oblečení! Podívejte se na naši nabídku, která zahrnuje dětské oblečení pro chlapce a dětské oblečení pro dívky.

Model
Značka
Price ranges
pixel