.size_count{ display: none!important; }

Dekorace pro dětskou oslavu

Baby shower je speciální večírek na počest nastávající maminky a jejího dítěte. Přišla k nám ze Spojených států a podle tamní tradice by ji měli připravit přátelé nastávající maminky. Existuje mnoho podobností s rozlučkou se svobodou, ale zde se slaví hlavně pohlaví dítěte, které je tématem celé akce. Připravili jsme pro vás různé dekorace na dětskou oslavukteré vám pomohou uspořádat opravdu jedinečnou párty!

Je čas slavit! Dekorace na dětskou oslavu

Postarali jsme se o to, abyste u nás našli všechny zdoby, které potřebujete pro svou dětskou oslavu, včetně takových drobností, jako jsou rozkošné ozdobné košíčky na muffiny! Abyste po večírku nemuseli uklízet a umývat nádobí, použijte naše ekologické kelímky a talíře vyrobené ze 100% papíru. Jakzdobit dětskou pártyjsou samozřejmě balónky! Můžete si vybrat z naší nabídky balónků, které budou vyhovovat vašemu vkusu. Můžete si také vybrat různé dekorace, vizuálně sladěné s pohlavím dítěte, jehož plánované narození budete oslavovat.

Důmyslné dobroty na oslavu narození dítěte

Jednou z amerických tradic týkajících se oslavy narození dítěte je takzvané odhalení pohlaví, neboli odhalení pohlaví dítěte až v době oslavy. Existují různé varianty - některé maminky se rozhodnou, že se šťastnou novinu dozvědí samy až na oslavě narození dítěte, zatímco jiné se rozhodnou oznámit ji svým blízkým tímto způsobem. Jaké doplňky na dětskou oslavu se budou hodit pro odhalení pohlaví? Gumové balónkys konfetami uvnitř! Nastávající maminka v určitém okamžiku oslavy balónek propíchne a vyletí z něj růžové konfety, pokud maminka čeká holčičku, nebo modré, pokud se narodí chlapeček. Blíží se snad další speciální událost? Podívejte se také na naše dětské narozeninové dekoracekteré potěší každého prcka! Najdete zde balónky, svíčky, barevné girlandy a další.

Barva
Model
pixel