.size_count{ display: none!important; }

Narozeninové dekorace

Narozeninová oslava je pro batole výjimečný den! I když si na několik prvních oslav pravděpodobně nevzpomene, samotná tradice oslav tohoto výjimečného dne v roce mu jistě zůstane! Samotná oslava, na které se objeví nejbližší a často i další děti, je pro takového drobečka opravdu velkou radostí! Jako rodič se ujistěte, že kromě atrakcí a dortu patří k oslavě také zábavné narozeninové dekorace! Podívejte se na naši širokou nabídku.

Narozeninové dekorace pro batole

Děti balónky prostě milují! Ať už jsou plněné heliem nebo klasické, jsou naprostou nezbytností pro narozeninové dekorace. Rádi si s nimi hrají i batolata ve věku několika měsíců. Oblíbená je hra, při níž jsou batolata jemně přivázána k balónku s heliem a kýváním nohou uvádějí balónek do pohybu a se zájmem ho pozorují. Starší děti si zase mohou s balónky hrát celé hodiny, běhat s nimi nebo je pouštět a sledovat, jak létají ke stropu.Naše nabídka zahrnuje číslicové balónkyv různých barvách a provedeních. Zlaté, stříbrné nebo snad barevné? Můžete si také vybrat zábavné balónky ve tvaru sušenek.

Svíčky a další - dekorace k narozeninám

Samozřejmě, že jako zdoba k narozeninám jsou to narozeninové svíčkykteré vaše dítě po vymyšlení přání hrdě sfoukne! Na narozeninovou oslavu se skvěle hodí zejména svíčky s čísly - vždyť každý malý človíček je s každým dalším rokem víc a víc pyšný na to, kolik mu je let! Kromě toho se na narozeninové oslavě určitě budou hodit papírové kelímkya talířky, aby po oslavě nebylo příliš mnoho úklidu.

Barva
Model
pixel