.size_count{ display: none!important; }

O nás

FORMOMMY je obchod s těhotenským oblečením pro ženy, které sledují nejnovější módní trendy. Pro zvláštní období těhotenství nabízíme kompletní styly pro nastávající maminky, ve kterých se budete cítit žensky, sexy a pohodlně. Sady FORMOMMA se stanou vaší inspirací. Naše těhotenské oblečení zvýrazní vaše bříško, aniž by rozšiřovalo vaši siluetu, a dokonale se přizpůsobí měnícím se tvarům vašeho těla. Oblečení je ideální od prvních dnů těhotenství a dokonce i po porodu, kdy většina žen potřebuje trochu více času, aby se vrátila ke své původní postavě

V obchodě najdete oblečení pro každý rozpočet, které vás bude provázet během těhotenství, po těhotenství, při kojení a kolekci plus size. Najdete zde řadu těhotenského oblečení pro matku a dítě, včetně kojících košil, županů, kojících podprsenek, kojících plášťů a dalších. najdete zde kompletní nemocniční výbavu pro maminku a miminko, včetně kojicích košil, županů, kojicích podprsenek, kojicích vložek, prsních vložek, kojicích kalhotek, odsávaček mateřského mléka, nádob a sáčků na mateřské mléko, kojicích rohů a oblečení a doplňků pro miminko od prvních dnů života: sady na nehty, odříhnutí, pleny: mušelínové, bambusové, tetra a flanelové, krém proti opruzeninám, dudlíky, ubrousky, koupací návleky, bryndáky a mnoho dalšího.

Oděvy FORMOMMY se vyznačují nejvyšší kvalitou s důrazem na dokonalé zpracování. Zboží, které nabízíme, jsou převážně výrobky polských výrobců, přičemž naše originální vzory jsou šity v polských šicích závodech. FORMOMMY je energická společnost, kterou tvoříme s vášní. Náš sehraný tým se neustále stará o včasné vyřízení vašich objednávek, efektivní vyřizování vratek a reklamací, stejně jako o vynikající zákaznický servis.

Děkujeme vám za důvěru!
pixel