.size_count{ display: none!important; }

Vlhčené ubrousky

Vlhčené ubrousky nebo vlhčené ubrousky pro miminka

V kategorii Vlhčené ubrousky jsme sesbírali různé ubrousky od spolehlivých výrobců, abyste měli vše pro hygienu po ruce. Náš produkt Baby je celá skupina produktů potřebných k péči o novorozence a kojence.

K čemu jsou vlhčené ubrousky?

Vlhčené ubrousky se hodí doslova na všechno a za každé situace: Vlhčené ubrousky pro děti jsou nezbytné například při cestování, procházkách, při pobytu na hřišti, při jídle nebo v mimořádných situacích, které mohou nastat, když jsme s dítětem mimo domov, když je dítě něčím špinavé nebo při výměně plenky na čistou.

Nenahraditelné ubrousky ve Formommy

Prvním produktem za velmi dobrou přijatelnou cenu jsou osvědčené ubrousky Aqua Wipers . Velmi dobrý, námi a našimi spolehlivými klienty osvědčený produkt dostupný na polském trhu již léta. Ubrousky Aqua jsou určeny pro  péči o miminka  od prvních dnů života. Děti i dospělí pro péči a čištění jemné a citlivé pokožky, pro alergiky, osoby s atopickou dermatitidou či jinými kožními problémy. Určeno pro péči o celé tělo kojenců a dětí, také při cestování a na procházkách.

Stejně spolehlivé jako nenahraditelné Bella Happy - Vlhčené ubrousky jemně čistí a pečují o dětskou pokožku a díky vitamínu E a alantoinu zklidňují podráždění. Neobsahují parabeny, díky čemuž jsou ještě jemnější a bezpečnější pro dětskou pokožku. Mají přirozené pH 5,5 , což zajišťuje odpovídající úroveň hydratace pokožky.

Také jsme se ujistili, že tyto ubrousky můžete správně skladovat Akuku a jejich Krabička na vlhčené ubrousky - Praktická funkční nádobka na vlhčené ubrousky poslouží jak doma, na cestách, tak na procházce. Díky malým rozměrům se snadno vejde do tašky. Nádoba chrání ubrousky před vysycháním, snadno se používá a je lehká. Víko s velkým tlačítkem umožňuje snadné otevření nádoby jednou rukou.

Pohodlí Vás i Vašeho dítěte je pro nás na prvním místě, - proto u nás najdete veškeré potřebné doplňky v těhotenství i po porodu, potřebné pro maminku i miminko

Ve Formommy máme vše, co potřebujete pro sebe a své miminko...

opakovaně použitelné plenky, jednorázové plenky

chrániče bradavek , poporodní kalhotky

kojenecké oblečení , kojící podprsenky

A mnoho dalších doplňků pro těhotenství a kojení. Navštivte náš internetový obchod a vyberte si nákup, aniž byste opustili domov.

Značka
pixel