.size_count{ display: none!important; }

Láhve

Při každodenním krmení jsou dětské láhve velmi užitečné. Jak při výhradním krmení z láhve, tak při přechodu z kojení na krmení z láhve.

V naší nabídce jsme zajistili rozmanitost, a to jak z hlediska samotného objemu, tak i typu láhve a savičky. Najdete zde jak dětské láhve se savičkou která se tvarem podobá prsu, a také užitečné láhve na krmení, které zabraňují výskytu bolestivé koliky u dítěte.

Praktické kojenecké láhve

Naše novorozenecké láhve jsou vybaveny pohodlnými silikonovými savičkami, které umožňují dětem volně sát. Lahve jsou vyrobeny z takových materiálů, že se na nich lze snadno opařit a jsou pro dítě bezpečné. Zvláštní pozornost věnujeme také složení nabízených lahví. Nenajdete zde bisfenol A (BPA) ani jiné škodlivé látky.

Nabízíme také praktické sady, které lze pomocí multifunkčních uzávěrů později použít k přeměně láhve na láhev, odkapávač nebo hrneček pro výuku samostatného pití ze sklenice.

Kojenecké láhve proti kolice

Koliky jsou noční můrou pro batolata, která tráví bezesné noci i pro rodiče. Naštěstí se na trhu objevuje stále více kojeneckých lahví, které zabraňují výskytu bolestivé koliky. Jak? To vše díky speciálnímu ventilu, který zabraňuje vniknutí vzduchu do jídla. To zabraňuje hromadění plynů v bříšku dítěte a výrazně snižuje riziko koliky.

Pro o něco starší batolata doporučujeme dětské misky, které jim pomohou naučit se pít samostatně. Při rozšiřování jídelníčku jsou ideální barevné mísy pro děti.

Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel