.size_count{ display: none!important; }

Ochrana rohů

Chrániče rohů pro děti – jak ochránit děti před úrazy?

Děti jsou malá stvoření plná energie a zvědavosti na svět. Jejich neustálé zkoumání okolního světa může bohužel vést k nebezpečným situacím, zejména u rohů nábytku. Proto je tak důležité je chránit před zraněním.

Nejjednodušší a nejlevnější způsob ochrany rohů je použití speciálních překryvů . Jsou vyrobeny z měkkého materiálu, který tlumí nárazy a chrání dítě před řezy a otlaky. Kryty jsou snadno sestavitelné a demontovatelné, což umožňuje jejich rychlou výměnu v případě poškození. Montují se pomocí samolepicích pásků. Všechny ochrany se snadno čistí, díky čemuž se postaráte i o hygienu při hře.

Pokud chcete rohy chránit trvale, vyplatí se investovat do takových speciálních chráničů rohů. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které poskytují dlouhodobou ochranu před zraněním.

Věnujte pozornost naší kolekci rohových potahů od Bocioland nebo BabyOno , které účinně chrání hrany nábytku, chrání před nárazy a tím i před řeznými ranami, otlaky a jinými zraněními, kterým je batole vystaveno, když poznává svět kolem sebe. V závislosti na vašich preferencích existují různé typy chráničů rohů nábytku.

Stejně jako u všeho, co naše děti obklopuje, vám však radíme vybírat výrobky pro děti, které jsou nejen bezpečné, ale také splňují nejvyšší standardy kvality. V naší nabídce jsme pro vaše pohodlí shromáždili produkty známých polských firem jako je Bocioland nebo BabyOno, které se léta starají o pohodlí a bezpečí našich dětí jak při spánku, jídle, tak při bezstarostné hře, jako v případě rohových chráničů.

Postarejte se o bezpečí svého dítěte již nyní, vsaďte na náš internetový obchod Formommy, kde najdete vše, co udělá váš domov bezpečným pro malého dobrodruha.

Pokud sháníte další produkty pro zajištění bezpečnosti vašeho batolete, věnujte pozornost celé sekci Bezpečný dům , protože je vhodné připomenout, že správně zabezpečené rohy nábytku jsou zárukou bezpečí pro naše děti.

Ve Formommy máme vše, co potřebujete, abyste se postarali o pohodlí, pohodu a vývoj vašeho miminka:

Barva
Značka
pixel