.size_count{ display: none!important; }

Deky

Dětské zavinovačky se hodí při péči o dítě, zejména v prvních měsících života. Rodiče oceňují zejména multifunkční možnosti, které nabízejí, a to za relativně nízkou cenu.

V naší nabídce jsme připravili mušelínové zavinovačky pro děti v krásných designech. Převládají pastelové a přírodní barvy a vzory s květinovými akcenty. Všechny plyšové potahy, které zde najdete, jsou vyrobeny v Polsku.

Dětské zábaly z jemného mušelínu

Proč si vybrat dětské pleny z mušelínu? Především jsou jemné, nedráždí dětskou pokožku a nezpůsobují alergie. Když své děťátko zabalíte, bude mu příjemně teplo, ale zároveň se nepřehřeje. To vše díky prodyšnosti tkaniny, která umožňuje pokožce dýchat.

Naše vzorce pro kojence jsou poměrně velké, takže jejich použití je velmi praktické. Punčochové zboží se poměrně rychle špiní, proto jsou důležité informace o jeho praní. Můžete je bez obav prát v pračce na 40 stupňů, takže se nemusíte obávat ručního praní.

Kdy jsou dětské zábaly užitečné?

Funkce a využití zábalu jsou prakticky nekonečné! Jedná se o vzdušnou a lehkou deku, která se bude hodit při mnoha příležitostech. Kromě toho, že do ní můžete zavinout své dítě, můžete ji použít jako lehkou deku, plenu nebo dokonce žínku. Dětské zavinovačky jsou obvykle nezbytnou součástí každé výbavičky, takže pokud hledáte dárek na oslavu narození dítěte, tady je jeden nápad!

Nezapomeňte, že jako zavinovačku můžete použít i jiné výrobky, například bambusové pleny nebo flanelové pleny.

Sizes
  • Ubrania
Barva
Model
Značka
pixel