.size_count{ display: none!important; }

Piszki

Děti milují pískací hračky! Možná k menší radosti rodičů - poslouchat charakteristické vrzání celé hodiny může být otravné, ale pro batole je to velká zábava! Za zmínku stojí také to, že pískátka pomáhají rozvoji dítěte na mnoha úrovních.

Dětská pískátka z naší nabídky jsou plyšové, měkké hračky, které stačí jemně stisknout, aby vydávaly zvuk, takže je zvládne každé batole. Navíc si při něm vaše dítě skvěle procvičí jemnou motoriku.

Barevné hračky se zvukovým efektem

Nejlepší hračky pro batole jsou ty, které ho mohou zaujmout několika způsoby. Na jedné straně barevné, na druhé příjemné na dotek a na třetí vydávající zajímavé zvuky! Za zvážení stojí také dětské kádinky, ke kterým jsou připevněny různé značky, které při hře šustí. Přidání jiné textury udrží zájem dítěte po delší dobu.

Dobrou volbou budou také ta štěňátka, která mají připevněná gumová kousátka. Určitě se vám taková pomůcka bude hodit při prořezávání zoubků, protože přináší úlevu svědícím a podrážděným dásním.

Dětská pískátka - proč je děti tak milují?

Mnoho rodičů si klade otázku, co je to fenomén pískátek - vždyť většina dětí je do nich prostě blázen! Dětská pískátka vzbuzují zájem díky novému, zajímavému zvuku a také učí mechanismu příčinných vztahů. Batole si při mačkání hračky všimne, že zvuk vydávají jeho pohyby. Právě to je pro děti, které tímto způsobem rozvíjejí své schopnosti, tak fascinující.

Podívejte se také na naše smyslové hračky, které stimulují hmat batolete a pomáhají mu v rozvoji.

Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel