.size_count{ display: none!important; }

Těhotenské legíny krátké 1/3

Módní cyklistické, tedy krátké těhotenské legíny

Jaké by mělo být těhotenské oblečení, to je otázka, kterou si položí každá nastávající maminka.

V první řadě pohodlné, aby se budoucí maminka cítila v pohodě.

Krátké těhotenské legíny vám umožní zachovat pohodlí a pohodlí, ale přesto se můžete cítit žensky a stylově.

Bez ohledu na to, jak se chcete stylizovat, krátké těhotenské legíny budou příjemným řešením v teplých dnech. Dostupné modely krátkých těhotenských legín jsou mnoha různých barev, od elegantní klasiky až po výraznější jarní barvy, jako je zelená, červená nebo fialová.

Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou pro každou příležitost

Krátké těhotenské legíny můžete nosit na sportovní styling, ale také zvolit pohodlí a pohodlí doma, když si obléknete tričko. Barevné těhotenské cyklistické boty jsou naprostým módním hitem!

Staly se oblíbenými a již neopouštějí módní piedestal. Pohodlné těhotenské cyklistické boty mohou získat i budoucí maminky. S ohledem na pohodlí budoucích maminek mají krátké těhotenské legíny všitý speciální pružný pás v oblasti těhotenského bříška, tzv. těhotenský panel.

Těhotenský panel je označení pro legíny s vysokým pasem

díky kterému zakryjí celé bříško, a zároveň ho nestlačují, jsou vhodné pro každou novopečenou maminku. Naše těhotenské krátké legíny jsou vyrobeny z bavlny s 5% elastanu, takže jsou strečové a pružné. Díky tomu vám poslouží během prvního, druhého a dokonce i třetího trimestru těhotenství.

V naší prodejně klademe důraz především na kvalitu, proto prezentované krátké těhotenské legíny mají certifikát Oeko Tex Standard 100, udělený Výzkumným ústavem textilním v Lodži. Produkty jako těhotenské cyklistické kraťasy mají ploché a nepostřehnutelné švy, díky kterým se nastávající maminka bude při nošení cítit pohodlně.

Krátké těhotenské legíny ideální na jaro a léto

Co k takovým legínám nosit? Můžete je nosit k různým halenkám, poslouží jak ty volnější, tak vzdušnější, ale můžete je nosit i s upnutým topem zdůrazňujícím bříško.

Krátké těhotenské legíny jsou ideální pro elegantní a každodenní styling.

Pohrajte si s barvami a vzory a vytvořte živé a výrazné styly právě včas na jaro a léto.

Podívejte se také na naše pohodlné  těhotenské kalhotky z kvalitních materiálů, nekompresivní a prodyšné, v kombinaci s krátkými těhotenskými legínami vytvoří pěkné duo.

Vyměňte své šortky za pohodlné modely, které nestlačují tělo dostupné na našem webu. Vsaďte na ten nejlepší materiál pro ženy a děti od začátku až do konce těhotenství.

Zamilujte se do nového stylu, pociťte, jak vám elastická látka obepíná bříško.

Krátké těhotenské legíny vám v šatníku rozhodně ležet nebudou, každý model je krásné barvy, která se dnes určitě bude hodit ke každé příležitosti. Módní krátké legíny pro těhotné ženy jsou dokonalým řešením, jak zajistit těhotenský vzhled, pohodlí a pohodlí.

Krátké těhotenské legíny dostupné za přijatelné ceny

jsou vhodné pro těhotenství i kojení, skvělý materiál bezpečný pro tělo maminky i miminka je základem našich těhotenských legín.

Vyberte si barevné legíny, vyměňte kalhoty, kupte si pár párů a buďte připraveni na teplé dny

Sizes
Barva
pixel