.size_count{ display: none!important; }

Dětské škrabadlo BASIC - růžové

  • FORMULA neškrábavé dětské tlapky
Dětské škrabadlo BASIC - růžové
Klikněte pro zvětšení
44,00 Kč
/ ks. hrubý
Snadné vrácení zboží v rámci 14 dnů po nákupu bez udání důvodu
Doručení zdarma od 1 397,00 Kč

Základní rukavice Formommy - růžové

Nenahraditelný v prvních měsících života

Když se malá holčička narodí a omrznou jí tlapky, vyplatí se ji udržovat v teple, protože jemná pokožka miminka i ručky novorozence by měly být chráněny před chladem. Rukavičky proti poškrábání v růžové barvě jsou nejen příjemným nápadem pro teplé ruce, ale také proti poškrábání novorozence na obličeji.

Vlastnosti tlapek bez poškrábání:

  • Polský výrobek

  • 100% bavlna

  • Mají certifikáty Eco-Tex

  • Výrobek je bezpečný pro dítě i matku

  • Neškrábavé tlapky pro chlapce i dívky.

  • Jsou vhodné pro děti ihned po narození - novorozence od 0-3 měsíců

Neškrábavé tlapky chrání vaše novorozeně

Ruce stočené v pěst jsou velmi citlivé na studený vzduch. Neškrábavé tlapky zahřejí drobné ručky, aniž by omezovaly pohyby miminka. Postarají se i o citlivou tvář dítěte, když drápky rostou a je snadné si jimi obličej poranit. Pravidelné stříhání nehtů by samozřejmě mělo být každodenní rutinou péče, která zároveň chrání před zbytečným škrábáním dítěte. Neškrábavé rukavice v růžové barvě budou skvělým doplňkem a ozdobou šatníku malé holčičky. V chladných dnech se postarají o teplo a v případě potřeby ochrání jemnou pokožku před bolestivým poškozením. Dají se koupit v setu např. s kloboukem nebo růžovými dupačkami ze série Basic.

Pokud sháníte jinou barvu, než je výše popsaná, prohlédněte si celý sortiment našich dětských rukavic  a vyberte si pár párů, kterými zpestříte dětský šatník.

Vyberte si internetový obchod a dětské zboží v internetovém obchodě Formommy ještě dnes  a nakupujte, aniž byste opustili svůj domov.

Záruka 24 měsíců
Záruka 24 měsíců
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel