.size_count{ display: none!important; }

Sedadla do vany

Koupání novorozence je poměrně náročné. Zvlášť když je to naše první dítě a jeho drobné tělíčko se zdá být neuvěřitelně křehké a jemné. Abyste svému novorozenému synovi nebo dceři zajistili správné podmínky a bezpečnost, vyplatí se investovat dodětských sedaček do vany.

Jaké dětské sedačky do vany vybrat?

Přestože naprostá většina dětí miluje pobyt v koupelně, pro rodiče může být koupání novorozence poměrně stresující a náročný úkol. Koneckonců nám může chybět dovednost držet dítě bez zavinovačky nebo šátku. Z tohoto důvodu se vyplatí zakoupit speciální sedátka do vany pro dětikteré jsou přizpůsobeny jejich velikosti, věku a tělesné stavbě. Výrazně zvýší pohodlí vašeho dítěte a zároveň se jako rodič budete cítit bezpečněji

Při výběrusedátka do vany dbejte na to, aby bylo správně tvarované a aby vašemu děťátku sedělo. Hledejte také funkce, jako jsou přísavky a protiskluzové sedátko. Díky nim můžete sedačku bezpečně připevnit k vaně a dítě pohodlně usadit, což vám usnadní celé kojení.

Rozmanité sedačky do vany v internetovém obchodě ForMommy

ForMommy je společnost vytvořená profesionály, kteří milují matky a děti. Proto děláme vše pro to, abychom rodičům usnadnili péči o dítě v prvních dnech a měsících jeho života.

Nabízíme širokou škálu dětských sedaček do vany, které jsou ideální i pro ta nejzatíženější batolata. Vyberte si z dostupných barev (od citronové přes modrou až po fialovou) a užijte si bezpečnou a pohodlnou koupel


Hledáte bezrtuťový teploměr do vodyy? Podívejte se na naši nabídku a vyberte si model, který se skvěle hodí i jako hračka do vany.

Barva
Značka
pixel