.size_count{ display: none!important; }

Vodní teploměry

Každá maminka bude souhlasit s tím, že zdraví a pohodlí dítěte patří mezi nejdůležitější hodnoty. Pokud hledátedobré teploměry do vody, které navíc zpříjemní dětem chvíle strávené v koupelně a poslouží jako zajímavá hračka, jste na správné adrese.

Dětské teploměry do koupele - opravdu je potřebujete?

Zajímá vás, zda jsouteploměry na vodu nezbytným příslušenstvím, nebo jen zajímavou pomůckou? Myslete na bezpečnost svého dítěte. Zatímco děti, které umí mluvit, vám snadno sdělí, že voda ve vaně je pro ně příliš teplá nebo studená, děti ve věku několika měsíců toho schopny nejsou. V takovém případě se vám budou hodit nástroje a přístroje, které vám pomohou připravit vhodnou koupel.

Je třeba mít na paměti, že bezpečná teplota vody pro nejmenší je 35-37 °C. Chcete-li zajistit optimální podmínky pro svou holčičku nebo syna, investujte do specializovaných teploměrů do vany, abyste se ujistili, že voda vaše dítě neopaří.

Různé teploměry do koupele z obchodu ForMommy

ForMommy je obchod nabízející specializované teploměry do vany bezpečné pro děti. Neobsahují rtuť, takže se nemusíte obávat jejich škodlivých účinků na zdraví vašeho dítěte.


V naší nabídce najdete široký výběrdobrých teploměrů do vody, které vašemu dítěti zpříjemní chvíle ve vaně. Vyberte si ze zajímavých barev a modelů ve tvaru žirafy, ryby, ponorky, mývala, pandy nebo koaly. Díky nabídce, kterou připravila společnost ForMommy, se přesvědčíte, že koupání vašeho dítěte nemusí být náročné a únavné. Naše příslušenství vám nejen pomůže připravit vodu o správné teplotě, ale také upoutá pozornost vašeho dítěte.

Hledáte sedadla do koupelny? Podívejte se na naše protiskluzové návrhy!

Barva
Model
Značka
pixel