.size_count{ display: none!important; }

Hračky do koupele

Hračky do koupele pro kojence a batolata

Koupání může být pro batole stresující, zejména v prvních měsících života, kdy si teprve zvyká na kontakt s vodou. Stojí za to ukázat dítěti, že koupání je také skvělá příležitost k zábavě! Vždyť vaše vana může nahradit bazén nebo moře - stačí napustit vodu, vhodit do ní dětské hračky do koupelea je hotovo! Nezapomenutelná zábava zaručena.

Hračky do koupele je nejen radost pro dítě, ale také velké pohodlí pro rodiče. Batole, které je zvědavé na hračky, na ně soustředí svou pozornost, zatímco rodič ho může v klidu umýt.

Barevné hračky do koupele pro děti

Kachna, hroch, chobotnice nebo snad krokodýl? Mnoho gumových kamarádů se rádo zapojí do zábavy při koupání s vaším děťátkem! Naše dětské hračky do koupelejsou různobarevná zvířátka, která vaše dítě zaujmou na dlouhou dobu. Jsou malé, takže se snadno vejdou do malé dětské ruky. Každé zvíře má navíc otvor, ze kterého může tryskat voda, což bude další atrakcí při hře.

Po zábavě a dovádění ve vaně potřebujete pořádně přikrýt a utřít! Podívejte se na naše ručníky s kapucía další koupelnové návleky.

Praktické nádoby na hračky do vany

V dětském pokoji jsou hračky batolat obvykle uloženy v krabicích, koších nebo zásuvkách. I do vany se bude hodit nějaký organizér, který pomůže udržet množství malých hraček pod kontrolou.V reakci na tuto potřebu jsme pro vás připravili širokou nabídku praktických nádob na hračky do vany.

Každá z nádob má snadné uchycení v podobě přísavky, takže je můžete připevnit kdekoli kolem vany. Navíc jsou vybaveny otvory, takže voda může v klidu odtékat a dětské hračky do vanybudou rychleji schnout. Takový kontejner je funkční výrobek, který usnadňuje.

Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel