.size_count{ display: none!important; }

Akcesoria

V kategorii Doplňky jsme shromáždili široký výběr doplňků, které doplní váš šatník dámského spodního prádla a pomohou vám vytvořit ucelený a sofistikovaný vzhled. Náš sortiment příslušenství zahrnuje různé produkty, které lze používat jak každý den, tak pro zvláštní příležitosti.  

Mezi našimi doplňky najdete:

  • Podvazkové pásy - Perfektní k nošení s punčochami, které jsou nejen praktické, ale také dodají vašemu stylingu ženskost a eleganci.

  • Spony podprsenky - Poskytují dodatečnou podporu a pohodlí a jsou nenahraditelné pro ženy, které hledají perfektní padnutí spodního prádla.

  • Odnímatelná ramínka - Umožňují upravit délku ramínek podprsenky individuálním potřebám, odnímatelná ramínka jsou praktickým a funkčním doplňkem.

  • Vložky do podprsenky - Umožňují upravit obvod a velikost košíčků, vložky do podprsenky jsou perfektním řešením pro ženy, které chtějí své spodní prádlo přizpůsobit měnícím se tělesným rozměrům.

  • Spony na punčochy - Stabilizují punčochy a zabraňují jejich klouzání, spony na punčochy jsou nezbytným prvkem spodního prádla pro milovníky elegantních a smyslných stylů.

  • Nášivky na tělo a oblečení - které  poskytují pohodlí při nošení hlubokých výstřihů, ale i halenek a šatů bez ramínek.

  • A mnoho dalších doplňků nezbytných pro váš styling, abyste se vždy cítili krásně a pohodlně

Veškeré naše příslušenství je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují odolnost, pohodlí a bezpečnost používání. Díky nim si můžete užívat plný komfort a sebevědomí po celý den bez ohledu na příležitost. Věnujte pozornost také našemu jedinečnému spodnímu prádlu, punčochovým kalhotám a punčochám, ke kterým jsou určeny veškeré zde shromážděné doplňky.

Objevte naši širokou škálu doplňků ještě dnes a zdůrazněte svou ženskost tím nejlepším pohodlným způsobem!

Barva
Značka
pixel