.size_count{ display: none!important; }

Biustonosze

V našem internetovém obchodě Formommy nabízíme široký výběr podprsenek různých tvarů, barev a provedení. S kosticí, push-up, měkké podprsenky bez kostic, ale i pohodlné podprsenky pro velká prsa. V kategorii Podprsenky, doufáme, že ano, jsme shromáždili všechny modely a designy, abychom uspokojili váš přemrštěný vkus. Mezi tolika modely si každá žena vybere ten správný styl a vzor. Zde najdete cenově dostupné, roztomilé balkonety a sportovní podprsenky pro každou příležitost. Různobarevné krajky, jemné výšivky a elegantní satén dodávají našemu spodnímu prádlu jedinečný vzhled a umožňují vám potěšit ženskostí na každém kroku. V našem internetovém obchodě Formommy nabízíme malé i velké plus velikosti. Velikosti pro každou ženu od 36 do 48, v košíčcích od A do J, v obvodech 65-100 . Všechny naše produkty jsou vhodné pro každodenní nošení a zajišťují komfort používání a pohodlí. K mnoha modelům dostupným v této kategorii si můžete vybrat kalhotky, tanga nebo kraťasy, které spolu s vybranou podprsenkou vytvoří pěkný set na speciální rande nebo běžný den.    

Podprsenka šitá na míru vašim individuálním potřebám

V internetovém obchodě Formommy si každá žena vybere tu pravou podprsenku jen pro sebe. Velký výběr modelů od známé společnosti na spodní prádlo Gorteks zahrnuje různé tvary a barvy, nejen oblíbené push-up podprsenky , ale také vycpané, poloměkké, bralette a sexy polokorzety . Naše rozsáhlá nabídka zahrnuje i větší velikosti podprsenky určené pro ženy, které potřebují speciální designy podprsenek. Dokonalý tvar, který bezpečně podepře vaše prsa, aniž by způsoboval například bolesti zad, máte na dosah ruky. Vybírejte pohodlné dámské podprsenky, které poskytují nejen komfort nošení, ale také skvělou pohodu, volnost pohybu a krásný design. Při výběru spodního prádla dbejte především na pohodlí a své preference. Preferencí je tolik jako žen – a proto jsme v naší kolekci spodního prádla v kategorii Podprsenky shromáždili různé druhy a modely pro vaše pohodlí na jednom místě. Každá měkká nebo vycpaná podprsenka má své zaryté odpůrce a zastánce, jsme tu od toho, abyste si mohli vybrat tu, která sluší vám a vašemu poprsí. V závislosti na velikosti vašich prsou si můžete vybrat klasické, jednoduché podprsenky, ale i ty fantazijní a jemné, ideální pro malá prsa. Pokud hledáte větší podprsenku pro velká prsa, vyberte si tvar a košíček, ve kterém bude poprsí vypadat lépe a bude lépe podepřeno, což vám poskytne očekávaný komfort. Už si nemusíte vybírat mezi pohodlím a pěkným sexy vzhledem - v naší kolekci dámského spodního prádla najdete pohodlné podprsenky pro všechny typy prsou, které jsou zároveň krásné a sexy. Dokonalá měkká podprsenka s měkkými košíčky, nízko vykrojená braletka nebo sexy push up – ať už hledáte cokoli, pohodlné podprsenky dostupné u Formommy splní vaše očekávání!         

A pokud jste těhotná, podívejte se prosím na nabídku pro budoucí maminky, která je dostupná také v našem internetovém obchodě!  

Sizes
  • Biustonosze
Barva
Značka
pixel