.size_count{ display: none!important; }

Balónky

Fóliové balónky s čísly - ideální pro narozeniny i mimo ně

Dětská narozeninová oslava nebo třeba jiná významná událost?Foliové balónky s čísly se hodí nejen na narozeninové oslavy, ale lze je použít i na různé domácí nebo školní/školkové hry. Navrhované balóny v číslech může být naplněn buď normálním vzduchem, nebo heliem. Ve druhé variantě jsou velmi oblíbené u dětí. Musíte je sice hlídat, aby vám z oslavy neutekly, ale to je právě to, co na nich ti nejmenší milují - rádi je pouštějí a chytají.

Nabízíme široký výběr narozeninových balónků ve tvaru čísel. Všechny jsou k dispozici v různých barevných variantách a také v různých provedeních. Mezi klasické barvy patří zlatá a stříbrná verze, ale nabízíme také růžovou a různé barevné modely. Máme k dispozici všechna čísla v rozsahu - je tedy možné připravit libovolné číslo.

Proč si vybrat digitální balónky?

Čísla balónků je dokonalým doplňkem každé dětské narozeninové oslavy. Není divu - balónky vznášející se ve vzduchu jsou pro nejmenší velkou radostí. Lze je použít i pro narozeniny dospělých, různá výročí nebo jiné oslavy výročí. Oblíbené jsou také během silvestrovských večírků - snadno z nich uděláte číslo s novým rokem a další.

Proponowane modele to duże wersje balonów cyfr, które nie tylko pięknie się prezentują, ale też niezwykle długo utrzymują powietrze i nieskazitelny wygląd. Są bowiem wykonane z niezwykle wytrzymałej folii, która jest odporna na uszkodzenia. Čísla balónků jsou také vybaveny výstupky, které umožňují jejich přivázání k provázku nebo upevnění ve výšce.

Pokud chcete jedinečným způsobem vyzdobit svůj domov nebo halu pro významnou událost - podívejte se na nabídku našeho obchodu a vyberte si model, který bude dokonale vyhovovat vašim potřebám! Doporučujeme také další dekorace na oslavu, včetně narozeninových svíček a dívčích věnců.

Barva
pixel