.size_count{ display: none!important; }

Gumové a latexové balónky

Gumové a latexové balónky s potiskem - ideální pro oslavy

Plánujete oslavu narození dítěte a hledáte správné dekorace, které promění místnost ve výjimečné místo? S gumovými a latexovými balónky je to možné.Tisknuté latexové balónky jsou dokonalým doplňkem balónků s heliem nebo variant ve tvaru čísel. Během několika okamžiků si můžete pořídit velké množství těchto dekorací a následně z nich vytvářet nejrůznější kompozice.

V nabídce máme široký výběr modelů nejen z hlediska barev. Můžete si vybrat zlatexových balónků s potiskem "dívka" nebo "chlapec", ale také z verzí s konfetami uvnitř. Druhá možnost je k dispozici pro gumové balónky s nápisem "chlapec nebo dívka", takže se skvěle hodí jako způsob, jak sdělit, jakého pohlaví dítě bude. Stačí propíchnout balónek a modré konfety oznámí, že se narodil chlapec a růžové konfety, že se narodila dívka. Zajímavé je, že tento typ příslušenství se často používá při focení

Čím gumové balónky z naší nabídky vynikají?

Všechny nabízené gumové balónky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, protože byly vyrobeny z odolného plastu. Kromě toho jsou vybaveny vhodnou délkou hrotu, která usnadňuje jejich bezproblémové vázání. Různé dostupné modely balónků lze libovolně kombinovat a vytvářet tak nejen dekorace na stěnu a strop, ale také obrovské girlandy

Pokud hledáte výzdobu na dětskou oslavu nebo chcete dát svým blízkým jedinečným způsobem vědět o pohlaví miminka -potištěné latexové balónky budou ideální volbou. Navíc díky jejich odolnosti vám vydrží déle - lze je znovu a znovu plnit vzduchem, takže je často používají i děti na hraní.

Podívejte se na naši další nabídku fóliových balónků a dalších dekorací. Nabízíme také číslicové balónky k plnění heliem nebo pickery na dorty a cupcakes ideální na dětské oslavy a další.

Barva
Model
pixel