.size_count{ display: none!important; }

Cestovní přebalovací podložka

Cestovní přebalovací podložka - ideální do obtížných podmínek

Skládací přebalovací podložka je ideálním výrobkem, který žádný rodič nemůže lhostejně míjet. Umožňuje vám vyhnout se hledání místa na přebalování, protože své dítě můžete přebalovat všude tam, kde je obtížné dát dítě do pohodlné polohy. Na zahradě nebo na pláži se vám bude hodit skládací přebalovací pult. Své miminko můžete přebalovat i na zadním sedadle auta, když se chcete vyhnout znečištění prostředí během cesty.

Dítě během procesu přebalování bude v bezpečí, pokud se rozhodnete investovat do podložky, která byla vyrobena pro pohodlí rodičů a jejich dětí.

 Skládací podložka, přebalovací pult a její vlastnosti:

  • Ideální  pro umístění na komodu nebo jiný pevný povrch

  • Pohodlí na pláži, procházce nebo na zadním sedadle auta

  • Vyrobeno z fólie bezpečné pro dětskou pokožku s měkkou výplní

  • Lehký a snadno se skladuje a udržuje v čistotě

  • Skládací podložka splňuje normy EN 12221-1, EN 12221-2

  • Kompaktní po složení a zapínání na druky se vejde do maminčiny kabelky

  • Vyrobeno v Polsku

Extrémně praktická skládací přebalovací podložka

Turistická podložka vám umožní vyhnout se hledání vhodného místa na procházce nebo doma, protože díky ní můžete změnit své pohodlí i na gauči. Skládací podložka z jemného plátna se snadno udržuje v čistotě i v obtížných podmínkách, například při cestování. Bezpečný PVC materiál stačí otřít vlhkým hadříkem nebo vlhkým hadříkem a podložka bude opět připravena na hovínkové dobrodružství. Kompaktní a pohodlná karimatka se po složení a upevnění na druky snadno vejde do maminčiny kabelky. Takovou praktickou vychytávku se vyplatí mít vždy po ruce .

Kde najdete tento skvělý a pohodlný produkt pro miminko? - Odpověď je jednoduchá :) v našem internetovém obchodě Formommy .

Pokud hledáte pro své dítě jiný přebalovací pult, věnujte pozornost různým typům, které jsou pro vaše pohodlí dostupné v jedné kategorii zde .

pixel