.size_count{ display: none!important; }

Vyztužený přebalovací pult

Vyztužený přebalovací pult do dětské postýlky je v dětském pokoji nenahraditelný

V našem internetovém obchodě Formommy má každý přebalovací pult profilované bočnice, které se perfektně hodí k přebalování, když chcete zajistit bezpečné přebalování pro vaše miminko. Stabilita při přebalování je vždy na dosah ruky, když ji rodič potřebuje - to vše díky tvrdému přebalovacímu pultu na komodu nebo na zem.

Vsaďte na přebalovací pult do postýlky pro děti a miminka

Všechny produkty Formommy, které pomohou v každodenní péči o miminko, jsou vyrobeny z nejkvalitnější certifikované fólie. Na tento pohodlný povrch můžete své miminko snadno položit, protože neobsahuje žádné škodlivé sloučeniny, je příjemný na dotek a zcela bezpečný při kontaktu i s velmi citlivou pokožkou novorozence.

Vyztužené přebalovací pulty mají módní a bohatý design, proto se snadno vejdou do každé postýlky i dětského pokoje. Vkusně obohatíte styling dětského pokoje nebo dětského koutku, miminko nejen pohodlně přebalíte a postaráte se o jeho hygienu, ale také ozdobíte toto dětské místečko stylovým vzorem.

Protiskluzový mechanismus vyrobený pro vaše pohodlí

Pevný přebalovací pult je vyztužený deskou a je také vybaven Safety System , tedy speciálními čepy, které brání jeho pohybu při pokládání na postýlku. Tvrdý přebalovací pult je produkt, který snadno využijete kdekoli, když potřebujete přebalit a nemáte čas hledat to správné místo. Položte své batole na postýlku, komodu, podlahu nebo skříň. Pevné přebalovací pulty budou fungovat doslova všude. Kde rodiče přebalují, je jejich vlastní nápad a kreativita. Polstrované přebalovací pultyumožňují pohodlné a bezpečné přebalování dítěte. Poskytnou dostatečný komfort při každodenní péči, kterou novorozenec potřebuje, nedráždí pokožku a certifikovaný potah se snadno udržuje v čistotě. Rozměr tvrdého přebalovacího pultu je univerzální, rozměry 50x70 pasují na všechny standardní police na komodě i na postýlku pro děti a kojence.

Vybíráme tvrdý přebalovací pult

Měkká výplň ve ztužené přebalovací podložce poskytne miminku i rodičům pohodlí při přebalování špinavé plenky. Pokud přemýšlíte, jaký přebalovací pult zvolit, měkký nebo tuhý? Věnujte pozornost výhodám vybraného produktu a tomu, zda na něm bude miminko v bezpečí.

  • Tvrdý přebalovací pult je potažen voděodolnou PVC tkaninou.

  • Můžete jej umístit na jakýkoli stabilní kus nábytku.

  • Bude perfektní, když není kde přebalovat děti, například na pohovce bez speciální police jako je přebalovací pult.

  • Tvrdý přebalovací pult je velmi pohodlný a praktický a snadno se udržuje v hygienické čistotě - stačí otřít mokrým hadříkem nebo vlhkým hadříkem a bude opět připraven k použití.

  • Univerzální rozměry 50x70

Tvrdý přebalovací pult do postýlky, měkký přebalovací pult na komodu, nebo skládací podložka? - To vše a ještě více najdete v našem internetovém obchodě Formommy.

Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Pokud hledáte pro své dítě jiný přebalovací pult, věnujte pozornost různým typům, které jsou pro vaše pohodlí dostupné v jedné kategorii zde .

Barva
Price ranges
pixel