.size_count{ display: none!important; }

Přebalovací podložky měkké

Měkký přebalovací pult všude tam, kde není dostatek místa

Měkký přebalovací pult je perfektním řešením pro rodiče a do malých obytných prostor. Výplň měkkého přebalovacího pultu je certifikovaná bezpečná fólie i pro velmi citlivou pokožku. Investicí do pohodlného přebalovacího pultu si můžete být jisti, že profilované bočnice budou skvěle fungovat a miminko z nich nespadne, takže svému miminku poskytnete ty nejlepší podmínky pro přebalování a péči o tělo.

Umístěte měkkou přebalovací podložku na tvrdý a stabilní povrch

Měkký přebalovací pult pro děti a miminka je určen pro použití na tvrdém a stabilním povrchu. Měkký přebalovací pult poskytne stabilitu, když ji budete potřebovat. Dá se použít na speciální přebalovací polici, ale miminko snadno přebalíte i na své posteli v ložnici. A pokud v pokojíčku miminka není místo pro další vybavení, jako je například speciální komoda, můžete měkký přebalovací pult použít na jiný tvrdý povrch, jako je stůl, podlaha nebo jiný kus nábytku. Pohodlné přebalovací pulty jsou vyplněny měkkou netkanou textilií, takže když dítě na komodu položíte, nepocítí její tvrdost.

Přebalování miminka může být jednoduché

Měkké přebalovací pulty se budou skvěle hodit i do dětského pokoje, když budete chtít ozdobit dětský pokojíček. Na Formommy najdete bohaté designy a různé modely přebalovacích pultů. Dokonalý přebalovací pult do postýlky, do kterého můžete miminko pohodlně uložit, máte na dosah. Díky univerzálním vlastnostem výrobku jej lze použít všude tam, kde novorozenec zašpiní plenku. Nezabere mnoho místa, poskytuje hygienu a stálé místo pro péči a přebalování miminka. Rodič si může vybrat, zda si koupí nový speciální kus nábytku, nebo komoda s měkkým přebalovacím pultem je perfektním řešením.
Velmi šikovný je i měkký přebalovací pult - můžete si ho vzít s sebou na dovolenou, na návštěvu, na procházku nebo na pláž, stačí ho položit na jakýkoli stabilní a tvrdý povrch a rolování přestává být kvantovou fyzikou :).

Jaký přebalovací pult vybrat pro miminko?

Měkká výplň a odpovídající rozměry zajistí dítěti i rodičům pohodlí při přebalování špinavé plenky. Pokud stojíte před volbou, jaký přebalovací pult zvolit? Věnujte pozornost výhodám vybraného produktu a tomu, zda na něm bude miminko v bezpečí.

  • Měkká přebalovací podložka je potažena voděodolnou PVC tkaninou.

  • Můžete jej umístit na jakýkoli stabilní kus nábytku.

  • Skvěle poslouží i při přebalování novorozence, například na pohovce bez speciální police na komodě, snadno nahradí přebalovací pult za komodu.

  • Měkká přebalovací podložka je velmi pohodlná a praktická a snadno se udržuje v hygienické čistotě - stačí ji otřít mokrým hadříkem nebo vlhkým hadříkem a bude opět připravena k použití.

Kde tento dokonalý produkt najdete? - Ve Formommy, v kategorii Přebalovací pulty , kde jsme pro vaše pohodlí shromáždili různé modely přebalovacích pultů připravených na akce hovínka v případě potřeby.

Barva
Model
Značka
Price ranges
pixel