.size_count{ display: none!important; }

Biustonosze usztywniane

Kategorie  Dámské vycpané podprsenky  nabízí široký výběr podprsenek pro ženy, které poskytují dodatečnou podporu a podporu. Ideální model pro ženy, které hledají spodní prádlo, které opticky tvaruje a zvýrazní poprsí. Vycpané podprsenky se vyznačují speciálně profilovanými košíčky, které mají vestavěné kostice nebo tuhé struktury, které poskytují dodatečnou podporu a tvarování poprsí. Díky tomu krajkové podprsenky a hladké, vycpané podprsenky dokonale podpírají ňadra, poskytují liftingový efekt a optické zvětšení.

Naše nabídka zahrnuje dámské vycpávkové podprsenky různých střihů, barev a vzorů, aby si každá jedinečná žena našla něco vhodného pro sebe. Bez ohledu na to, zda preferujete jednoduchý jednobarevný model nebo více zdobenou krajkovou, tylovou či vyšívanou podprsenku, máme něco, co splní vaše očekávání. Elegantní podprsenky pro větší prsa nebo okouzlující podprsenky pro malá prsa - to vše jsme pro vaše pohodlí shromáždili na jednom místě v kategorii Spodní prádlo.

Vyztužená podprsenka a polovyztužená podprsenka bude výbornou volbou pro ženy, které hledají spodní prádlo, které poskytuje dodatečnou podporu, podporu a opticky tvaruje poprsí. Tyto dámské podprsenky vám díky své speciální konstrukci a tuhým košíčkům poskytnou pohodlí po celý den a zároveň zdůrazní tvar a tvar vašich prsou.

Zveme vás, abyste si prohlédli naši nabídku vycpaných podprsenek a vybrali si model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím a zajistí vám nejen pohodlí, ale také sebevědomí a jedinečný atraktivní vzhled.

A pokud sháníte jiný typ spodního prádla nebo podprsenky, prohlédněte si celou naši nabídku, i pro těhotné, dostupnou na Formommy!

Sizes
  • Biustonosze
Barva
pixel