.size_count{ display: none!important; }

Biustonosze do karmienia miękkie

Kategorie Dámské měkké podprsenky na našem webu je ideálním místem pro ženy, které hledají podprsenky, které zajistí pohodlí a přirozeně zdůrazní tvar prsou. Náš sortiment zahrnuje různé modely elegantních měkkých podprsenek, které se vyznačují jemnými a pružnými košíčky bez dodatečného vyztužení nebo vsadek. Díky tomu se tyto podprsenky dokonale přizpůsobí tvaru těla, neomezují v pohybu a zajistí komfort nošení po celý den.  

Měkké podprsenky jsou ideální volbou pro každodenní nošení i pro nošení pod volnější oblečení, když nepotřebujete další podporu nebo modelaci prsou. Perfektní jsou také v těhotenství a kojení, kdy pokožka vyžaduje jemnost a pružnost. V této kolekci najdete hladké podprsenky i krajkové podprsenky, vše, co splní vaše vysoká očekávání. Vyzkoušejte různé styly a vzory měkkých podprsenek, dokud nenajdete tu, která se vám líbí. Neomezujte se na jeden styl! Věnujte pozornost jak jednoduchým a klasickým modelům, tak i ozdobnějším a smyslnějším krajkovým podprsenkám, vyrobeným z jemných materiálů, které pečují o vaše poprsí a jemné ženské tělo.

Zveme vás, abyste si prohlédli naši nabídku měkkých podprsenek a vybrali si model, který vám poskytne nejen pohodlí, ale také přirozeně podtrhne vaši ženskou krásu .

A pokud sháníte jiný typ spodního prádla nebo podprsenky, prohlédněte si celou naši nabídku, i pro těhotné, dostupnou na Fromommy!

Sizes
  • Biustonosze
Barva
pixel