.size_count{ display: none!important; }

Biustonosze półusztywniane

Polovyztužená podprsenka je perfektním řešením pro ženy, které hledají spodní prádlo, které poskytne poprsí pohodlí a lehkou oporu. V této kategorii najdete různé polovyztužené podprsenky vyznačující se košíčky z jemných měkkých materiálů, které poskytují příjemný pocit při používání. Perfektní podprsenky pro malá i velká prsa, díky speciálním výztuhám ve spodní části košíčků nebo boků nabízejí tyto podprsenky lehkou oporu poprsí, poskytují mu jemné nadzvednutí a optické tvarování.  

Každá polovyztužená podprsenka v této kategorii má jiný styl, barvu a vzor , ​​takže si každá z vás najde něco vhodného pro sebe. Bez ohledu na to, zda preferujete jednoduchý jednobarevný model nebo více zdobenou podprsenku s krajkou, výšivkou či tylem, ve Formommy určitě máme něco, co splní vaše očekávání.

Polovyztužené podprsenky jsou vynikající volbou pro ženy, které hledají spodní prádlo, které poskytuje lehkou oporu a je pohodlné na každodenní nošení. Každá z nich, ať už hladká podprsenka nebo krajková podprsenka s polovycpávkami, vám díky své speciální konstrukci a jemnému designu poskytne pohodlí a sebevědomí a zároveň podtrhne přirozený tvar a krásu vašich prsou.

Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou polovyztužených podprsenek a vybrali si model, který nejlépe vyhovuje vašim preferencím a názorům a zajistí vám nejen pohodlí, ale také atraktivní vzhled a sebevědomí.

A pokud sháníte jiný typ spodního prádla nebo podprsenky, prohlédněte si celou naši nabídku, i pro těhotné, dostupnou na Formommy!

Sizes
  • Biustonosze
Barva
pixel